کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205

 • نوع : کیبورد گیمینگ باسیم
 • سازگاری : تمام سیستم عامل ها
 • قابلیت های محصول : بدنه آلومینیومیِ محکم طراحی زیبا و 5 حالت نورپردازی مختلف و جذاب دارای قابلیت فشار دادن همزمان 25 کلید بدون تداخل
 • سایر ویژگی ها : طراحی مدرن و شکیل مقاومت بالا در برابر مایعات و داشتن بدنه سخت و محکم
۶۸۵,۰۰۰
%
معرفی محصول

کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205

 

کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205 با بدنه با کیفیت و مرغوب که با استحکام کافی را در برابر ضربه، فشار، مایعات و … است . نورپردازی RGB داخلی کیبورد مخصوص بازی تیدگر از 5 حالت رنگ مختلف پشتیبانی می کند که زیبایی و جلوه این محصول را به خصوص در هنگام بازی دو چندان خواهد کرد و همچنین کاربر براساس سلیقه خود می تواند یک حالت را انتخاب نماید. کیبورد مکانیکی Submarine T-TGK205 توسط رابط USB به کامپیوتر، لپ تاپ و دیگر دستگاه های سازگار متصل می شود و از یک کابل 1٫5 متری با روکشی مقاوم از جنس PVC و نایلون بافته شده برخوردار است که در برابر کشیدگی، پارگی و … دوام بالایی را به همراه دارد.

 

کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205

کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205 از 104 کلید با قدرت ضربه پذیری بالا و قابلیت شخصی سازی برخوردار است که بر روی سرپوش های آن توسط لیزر حروف حکاکی شده اند که علاوه بر ثابت ماندن رنگ و پاک نشدن این طراحی ها، فرآیند نور بک لایت نیز فراهم باشد و این طراحی دکمه ها و حروف ها، رنگی و روشن نشان داده شوند. T Dagger از سوئیچ های مکانیکی OUTEMU و نوع سفارشی ممبرین در ساخت کلیدها استفاده کرده که ضربه پذیری کلید های آن 50 میلیون بار کلیک بوده و فرآیند کلیک کردن بدون صدا و یا فشاری بر روی دست انجام می شود. این کیبورد از فشار دادن 25 کلید به صورت همزمان و بدون تداخل (Anti Ghosting) ، تعویض کلیدهای جهت نما و کلیدهای WASD نیز پشتیبانی می کند که برای گیمرها جزء ویژگی های کاربردی و جالب محسوب می شود.

 

کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205

 

کیبورد گیمینگ تی دگر T-Dagger Bora T-TGK205

مشخصات محصول

ویژگی های محصول

 • نوع
  کیبورد گیمینگ باسیم
 • سازگاری
  تمام سیستم عامل ها
 • قابلیت های محصول
  بدنه آلومینیومیِ محکم طراحی زیبا و 5 حالت نورپردازی مختلف و جذاب دارای قابلیت فشار دادن همزمان 25 کلید بدون تداخل
 • سایر ویژگی ها
  طراحی مدرن و شکیل مقاومت بالا در برابر مایعات و داشتن بدنه سخت و محکم