ماوس بی سیم جنیوس مدل Genius NX-7015

  • سازگاری :
  • نوع :
  • امکانات و قابلیت ها :
  • سایر ویژگی ها :
۲۶۵,۰۰۰
%
معرفی محصول

ماوس بی سیم مدل NX-7015 کالایی پر طرفدار از شرکت جنیوس است که از طریق ورودی دانگل USB به کامپیوتر شما اتصال پیدا میکند و  ارتباط ماوس از طریق چیپ‌های ارتباطی با دانگل برقرار می‌شود . فرکانسی که جنیوس برای پردازش و تفسیر دیتاها برای این ماوس در نظر گرفته است 2.4 گیگاهرتز است، این ماوس می‌تواند از فاصله 10 متری از کامپیوتر شما به فعالیت کامپیوترخود ادامه دهد. حسگر ماوس جنیوس مدل NX-7015 از نوع حسگرهای اپتیکال است، ماوس Genius NX-7015 دارای میزان دقت‌800، 1000 و 1600 DPI است که برای یک ماوس با کاربری روزمره میزان بسیار رضایت بخشی محسوب می‌شود که میزان Dpi آن از طریق نرم افزار مرتبط قابل تنظیم است چون جنیوس برای تعیین DPI روی ماوس دکمه ای قرار نداده است، به وجود حسگر قوی قرار داده شده روی ماوس می‌توان روی انواع سطوح از این محصول استفاده کرد .

در این ماوس سه دکمه تعبیه شده برای انجام درخواست‌های کاربران و استفاده راحت تر، با کمک وجود سنسور اپتیکال ارایه شده روی Genius NX-7015 از این ماوس می‌توان روی سطوح مختلف و در فاصله تا 10 متر به راحتی استفاده کرد. ماوس بی سیم جنیوس مدل NX-7015  انرژی برای انجام کارها را از یک باتری قلمی دریافت می‌کند و بسته به میزان استفاده کاربر تا ماه ها انرژِی لازمه را تامین می کند ، و ماوس جنیوس مدل NX-7015 با انواع سیستم‌ عامل‌های رایج سازگار است برای استفاده از ماوس بی سیم جنیوس مدل NX-7015 نیاز به نصب و راه اندازی هیچ نوع نرم افزاری نیست . یکی از عوامل بسیار مهم برای خرید ماوس‌ میزان دقت آن است. ماوس بی‌سیم NX-7015 از میزان دقت مختلفی استفاده می کند .

موس بیسیم Genius NX-7015

ماوس بی‌سیم جنیوس مدل NX-7015 در ابعاد بسیار مناسبی طراحی شده است و برای حمل بسیار مناسب است طراحی ماوس بی سیم جنیوس مدل NX-7015 به نحوی است که برای استفاده با هر دو دست کاربردی است و انتخاب مناسبی برای افراد چپ دست می باشد . برند جنیوس این ماوس را در رنگ‌های مختلفی عرضه کرده است تا بیستر مشتریها با سلایق متفاوت امکان انتخاب این محصول را داشته باشند. ظاهر فلزی و فوق‌العاده جذاب این ماوس تاثیر بسیاری در فروش این ماوس داشته . ماوس NX-7015 محصولی مقرون‌به‌صرفه، زیبا و باکیفیت است که ارزش خرید بالایی دارد.

مشخصات محصول

ویژگی محصول

  • سازگاری
  • نوع
  • امکانات و قابلیت ها
  • سایر ویژگی ها