Top

کالا به سبد خرید اضافه گردید.

top banner
منو

 

ابعاد : ۸۵*۳۰*۴۶ میلی متر

 

طراحی مدار هوشمند در برابر اتصال کوتاه بیش از حد گرما، بیش از حد جریان و بیش از حد شارژ

 

امکان شارژ همزمان ۴ دستگاه باهم ( جهت استفاده مطلوبتر همزمان استفاده نگردد )

 

تعداد پورت ها : ۳ درگاه USB + یک درگاه Type-C

 

قابلیت پشتیبانی از تکنولوژی Qualcomm3.0

 

حداکثر شدت جریان خروجی از پورت های تایپ سی و QC3.0 : برابر با ۳ آمپر

 

حداکثر شدت جریان خروجی از باقی پورت ها برابر با : ۲٫۴ آمپر

 

تشخیص هوشمند دستگاه شما

 icon pack img

توضیحات

 

شارژر فندکی Marakoko Mac3 4Port از نظر کیفی میزان شارژ ، شارژری مناسب ارزیابی می شود زیرا می تواند با ولتاژ خروجی قابل قبول خود زمان شارژ دستگاه دیجیتال اعم از ((موبایل های همراه ، تبلت ها ، و .... .)) را به میزان قابل قبولی کاهش دهد .

MARAKOKO با عرضه و تولید محصولات باکیفیتی همچون انواع هاب سویچ ، رم ریدر ، شارژهای فندکی ، انواع کابل و ... توانسته خود را به عنوان یکی از شرکت های برتر در این شاخه معرفی کند .

 

شارژر فندکی Marakoko Mac3 4Port

 

از جمله مشکلات کاربران در سطح جهان استفاده از شارژرهای غیر قابل اطمینان است که با مکانیزم کنترل جریان برق در شارژ فوقاین نگرانی در سطج گسترده ای برطرف گشته است که کاربران می توانند با خیال آسوده به استفاده از آن بپردازند . شارژر قدرتمند 4 پورت USB با ظرفیت 39 وات می تواند 4 دستگاه را به سرعت با سرعت سریع شارژ کند. 1 * USB نوع C Port، 1 * Qualcomm 3.0 شارژ سریع، 2 * شارژ هوشمند پورت . تشخیص هوشمند هوشمند دستگاه شما را تشخیص می دهد تا بهترین شارژ را ارائه دهد. طراحی مدار هوشمند در برابر اتصال کوتاه، بیش از حد گرما، بیش از حد جریان و بیش از حد شارژ محافظت می کند. شارژ متوقف می شود زمانی که باتری پر است . 

     مشخصات ورودی: خروجی 12V-24V: مجموع 39W، نوع C: 5V / 3A حداکثر، QC3.0: DC3.6-6V / 3A، DC6-9V / 2A، DC9-12V / 1.5A، شارژ هوشمند: 5V / 2.4A حداکثر

مشخصات فنی

ویژگی محصول

  • ولتاژ ورودی 12V-24V
  • ولتاژ خروجی 5.0 ولت
  • شدت جریان خروجی حداکثر شدت جریان خروجی از پورت های تایپ سی و QC3.0 : برابر با ۳ آمپر حداکثر شدت جریان خروجی از باقی پورت ها برابر با : ۲٫۴ آمپر
  • تعداد درگاه خروجی 4 عدد
  • نوع درگاه خروجی ۳ درگاه USB + یک درگاه Type-C
  • سایر ویژگی ها سازگاری با تمام فندکی خودرو (تقریبا به طور کامل)

نظرات کاربران

نظر بدهید