پایه نگهدارنده گوشی موبایل هوکو مدل Hoco CA18

 • نوع : پایه نگه دارنده موبایل
 • سازگاری : کلیه خودروها
 • اتصالات : چرخش 360 درجه در قسمت نگه دارنده
 • قابلیت ها : پایه نگه دارنده موبایل هوکو مدل CA18
 • سایر ویژگی ها : قابلیت نگه داشتن وسایل تا 10 کیلوگرم مانند بطری آب و کیف و ...
معرفی محصول

نگهدارنده های مغناطیسی به دلیل فراهم آوردن امکان اتصال گوشی هایی با سایزهای متفاوت و بدون مزاحمت های گیره های متحرک طرفداران زیادی دارند. یکی از انواع این استندها، مدل CA18 از کمپانی هوکو است که با یک گیره سیلیکونی بسیار مقاوم به خوبی به قسمتی از صندلی سرنشینان جلویی خودرو متصل می شود و سرنشینان عقب می توانند از ایمنی گوشی هوشمند خود حین رانندگی اطمینان خاطر داشته باشند. اتصال گوشی هوشمند به این استند کار ساده ای است؛ چرا که کافیست کاربران گوشی را نزدیک هولدر مغناطیسی هوکو نگه دارند تا بلافاصله گوشی به استند متصل شده و با مکش زیادی روی آن باقی بماند.

توجه داشته باشید که نگهدارنده مغناطیسی هوکو مناسب سرنشینان عقبی خودرو می باشد.

مناسب برای انواع گوشی و تبلت ها

 این پایه با استفاده از نیروی مغناطیس گوشی را به خوبی نگه می دارد. در نتیجه در اطراف نمایشگر گوشی هوشمند اثری از گیره های متحرک نیست. این موضوع باعث شده است کاربران برای مشاهده صفحه نمایش گوشی هوشمند خود مشکلی نداشته و حین سفر با خودرو بتوانند تصویری کاملا شفاف و واضح از صفحه نمایش گوشی خود داشته باشند. همراه این پایه مغناطیسی دو ورق آهنی وجود دارد تا گوشی ها و تبلت های هوشمندی که بدنه پلاستیکی دارند بتوانند از طریق این برچسب ها به نگهدارنده متصل شوند.

آویز لباس، کیف، کیسه و ...

 مهمترین تفاوتی که نگهدارنده مغناطیسی هوکو با سایر نگهدارنده های مغناطیسی معمولی دارد، امکان استفاده به عنوان یک آویز لباس، کیف، کیسه و ... از آن است. همانطور که در تصاویر مشهود است این گیره به میله بالشتک راحتی سر صندلی سرنشینان جلویی خودرو متصل می شود و عملکردی چندگانه در اختیار سرنشنان عقبی خودرو قرار می دهد. بنابراین کاربر می تواند علاوه بر نگهداری ایمن گوشی در طول سفر، وسایل نسبتا سبک وزن خود را از "نگهدارنده مغناطیسی و آویز هوکو" آویزان کند.

نگهدارنده مغناطیسی و آویز هوکو قابلیت تحمل وزن تا "10 کیلوگرم" را داراست!

قابلیت چرخش 360 درجه

 استند مغناطیسی هوگو با زاویه 360 درجه می چرخد و کاربران می توانند با زاویه کاملی از هر نقطه در فضای خودرو به خوبی روی نمایشگر گوشی خود مسلط باشند. این پایه نگهدارنده با چرخش 360 درجه کاملا قابل دسترسی است و کاربران می توانند آن را متناسب با نوع کاربری خود به صورت افقی یا عمودی تنظیم کنند.

مشخصات محصول

ویژگی های جدید

 • نوع
  پایه نگه دارنده موبایل
 • سازگاری
  کلیه خودروها
 • اتصالات
  چرخش 360 درجه در قسمت نگه دارنده
 • قابلیت ها
  پایه نگه دارنده موبایل هوکو مدل CA18
 • سایر ویژگی ها
  قابلیت نگه داشتن وسایل تا 10 کیلوگرم مانند بطری آب و کیف و ...