Top

کالا به سبد خرید اضافه گردید.

top banner
منو

سوالات متداول

 

 

قیمت های شما نسبت به سایر فروشگاه ها چگونه می باشد ؟

 

قیمت های تمامی کالاهای فروشگاه بلیز قیمت منصفانه ، کالا به صورت ارجینال و در صورت هر گونه خصوصیت یا ویژگی خاص ، High Copy بودن کالا و ... در توضیحات محصول درج می گردد تا خریدار نسبت به کالا اطلاع کامل داشته و از خرید خود راضی باشد .

 

 

 

ارسال کالا به چه صورت می باشد ؟

 

ارسال کالا ها برای شهر شیراز ، بصورت ارسال از طریق پیک و حداکثر سه ساعت پس از ثبت سفارش می باشد . ساعات ارسال صبح ها از 8 لغایت 14 ظهر - بعد از ظهر از 16 الی 20 می باشد . برای بعضی کالا ها که در آنها درج شده ارسال سفارشات حتی در ایام تعطیل نیز صورت میگیرد .

 

 

 

 

محصولات ارائه شده با گارانتی و اصل می باشند ؟

 

تمامی کالا های ارائه شده با مشخصات کامل و اصل درج می شوند . برای کالاهای با درجه کیفی کمتر یا High Copy ذکر می گردد . شما علاوه از طریق سامانه پاسخگویی تماس ، می توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ نیز با ما در ارتباط باشید و هرگونه سوال در خصوص کالا ، کیفیت کالا ، نحوه ارسال و ... اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید . 

 

 

 

 در خصوص مرجوعی کالا به چه صورت می باشد ؟

 

برای شهروندان عزیز شیراز مرجوعی ، تعویض و تست کالا توسط کادر ما در محل شما صورت می گیرد . برای سایر استان ها نیز در صورت هر گونه مشکل پس از بررسی لازم مرجوعی کالا بصورت رایگان ، تعویض می گردد و کالای جدید برای شما ارسال می گردد .