Top

کالا به سبد خرید اضافه گردید.

top banner
منو

راه اندازی دستبندهای سلامتی شیائومی

آموزش راه اندازی دستبندهای سلامتی شیائومی

همه شما کاربران گرامی دستبندهای سلامتی شیائومی را می‌شناسید. شیائومی توانسته است با عرضه دستبندهای باکیفیت و با امکانات جالب، همه توجه‌ها را به سمت خود جلب کند و در دنیای گجت‌های پوشیدنی، حرف اول را بزند.

می بند ۱A اولین نسل این دستبندهاست که ساده‌ترین آن نیز هست. این دستبند سلامتی، تعداد گام‌ها را می‌شمارد، میزان کالری سوزانده‌شده را محاسبه می‌کند و کیفیت خواب کاربر را می‌سنجد. نسل دوم، تحت مدل می بند ۱S عرضه شد که تمام قابلیت‌های Mi Band 1A شیائومی را دارد به علاوه اینکه مجهز به سنسور ضربان قلب بوده و تعداد ضربان قلب بدن را اندازه می‌گیرد. هردو نسخه، هنگام زنگ خوردن گوشی، ویبره می‌زنند و می‌توان روی آن‌ها آلارم تنظیم کرد. اما این پایان کار نبود. شیائومی با اضافه کردن یک صفحه نمایش و یک دکمه تاچ، از می بند ۲ پرده‌برداری کرد. برای مشاهده اطلاعات اندازه‌گیری‌‌شده توسط دستبند دیگر لزوماً وجود اپلیکیشن Mi Fit ضرور نیست، بلکه می‌توان اطلاعات را روی صفحه نمایش مشاهده کرد. جالب این است که هنگام تماس ورودی، نام تماس‌گیرنده روی صفحه نمایش Mi Band 2 درج می‌شود.

می بند ۲ شیائومی محبوبترین این دستبندهاست که میزان فروش چشمگیری در سطح جهان داشته و دارد. هر سه دستبند روش راه‌اندازی مشابهی دارند و برای استفاده از آن‌ها در گوشی، باید اپلیکیشن Mi Fit را نصب کنید. توجه داشته باشید که قبل از راه‌اندازی، حتماً دستبند را شارژ کنید. دستبند در مدت ۲ الی ۳ ساعت کامل شارژ می‌شود. در تصویر زیر، مراحل راه‌اندازی دستبندهای سلامتی شیائومی را آورده‌ایم.

توجه: اگر دستبند شارژ نمی‌شود، آن را چندبار بطور متوالی از برق خارج و وارد کنید. مشکل رفع خواهد شد.

کاربران عزیز باید توجه داشته باشند هنگام ست کردن می بند با نرم افزار به شدت در انتخاب نام کاربری و پسورد دقت نمایند. یکی از مشکلاتی که برای کاربران هنگام راه اندازی می بند پیش می آید فراموشی نام کاربری و یا پسورد اکانت اولیه است. در صورت بروز چنین مشکلی دستبند با هیچ دیوایسی همگام نخواهد شد، و فروشگاه در این رابطه مسئولیتی نخواهد پذیرفت.

Mi fit Android App